OnycoSolve

S OnycoSolve nemá plíseň a svědění šanci!

Kolik stojí? Zkušenosti uživatelů

OnycoSolveKaždá roční období jsou vždy jiná a přestože se opakují s železnou pravidelností, jsme znovu a znovu udivováni, jaká překvapení nám mohou přinést. Někdy jsou velmi příjemná, jindy už méně. Na jaře nás lákají kryté bazény, léto je zas ideální čas pro dovolenou u moře nebo alespoň pro výlet k venkovnímu koupališti nebo koupání v rybníce.

Na podzim a v zimě, kdy nám pro změnu hrozí nachlazení, se svoji obranyschopnost snažíme posílit různými způsoby: cpeme se kilogramy vitamínů, podstupujeme masochistické hrátky v podobě sprchování ve studené vodě nebo trápíme vlastní nebohé tělo pravidelnými návštěvami sauny. Jenže zatímco veškeré tyto rituály podstupujeme s cílem přinést organizmu zvýšenou imunitu, vše může nakonec skončit přesně naopak.

Stačí krátkodobý kontakt s osobou trpící na plísně nohou a z takového setkání si pak odneseme si něco docela jiného.

Je sice dokázáno, že plíseň častěji postihuje diabetiky, dále pak osoby starší 60 let, jedince s nadváhou či s křečovými žilami, nicméně to je trochu málo na to, abyste mohli doufat, že právě vám se mykóza spolehlivě vyhne. Plíseň nohou nebo nehtů může nečekaně chytit kdokoli a kdykoli, a to i přesto, když na čistotu a osobní hygienu velmi dbá. Až tato situace nastane, buďte připraveni a mějte vždy po ruce sprej OnycoSolve!

Jak si plíseň našla cestičku …

Plíseň je vynalézavá mrška a cestu k hostiteli si zvládne najít řadou nápaditých způsobů. Ke svému šíření využívá jídlo, nápoje či sliny. Nebo se do těla jednoduše dostane malými rankami či poraněními rovnou přes kůži.

Za vznikem mykózy stojí nejčastěji zákeřné houby Trichophyton a Microsporum. Postižené místo, které podlehlo útoku, začne zničehonic úporně svědit, bolet a štípat, dojde k poškození vrstev kůže, což je příčinou nepříjemného zápachu. Nehet může být zcela poškozen a dokonce i odumírat.

Zařaďte se po bok úspěšně vyléčených pacientů, kteří se plísně dokázali zbavit během velmi krátké doby. OnycoSolve vám ukáže cestu.

Tudy cesta nevede …

 • Možná jste již někdy četli o případech, kdy lékař, pediatr či kožní specialista svým pacientům rovnou doporučil odstranění nehtu napadeného plísní. Au! Jistě v krajním řešení je možný i tento zákrok, jenže je tu jedno velké ALE. Nejenže to pekelně bolí, ale do rány se vám může dostat infekce, nový nehet pak vyroste poškozený a opět infikovaný plísní.
 • Babské rady mohou na chvíli pomoci eliminovat nepříjemné svědění, ale plísně vás dlouhodobě nezbaví! A co hůř, nejenže se plíseň brzy vrátí, ale může se dále rozšiřovat.
 • Na trhu existuje celá řada přípravků, které slibují, že se plísně zbavíte. Ale ač je těchto 90 % krémů zpočátku úspěšných, tak po ukončení léčby se plíseň bohužel opět objeví. A kolotoč léčby začíná nanovo.

OnycoSolve vyřeší všechny potíže spojené s invazí plísní.

OnycoSolve přináší řešení problému, který vás tlačí, trápí a tísní.

 Díky unikátnímu složení účinkuje rychle a bezpečně.

 • Jeho aplikace je naprosto jednoduchá a komfortní. Na umyté a osušené místo nastříkáte OnycoSolve. Použít ho můžete na ruce, chodidla, prsty i nehty. Přípravek v podobě tinktury do zasaženého místa důkladně vetřete. Celý postup opakujete 2 – 3x za den.
 • Výsledkem je spolehlivý a dlouhodobý účinek, který je zárukou toho, že plíseň nehtů

a nohou už u vás nebude mít znovu šanci.

 • OnycoSolve přispívá k rychlé regeneraci poškozené a popraskané kůže

OnycoSolve – když příroda přináší recept na neduhy lidí

Asi vás nepřekvapí, že za úspěchem tohoto spreje stojí množství přírodních látek, které jsou známy pro své hojivé a protiplísňové účinky:

1) Extrakt z dubové kůry

Dubová kůra se používá jako lék po celá staletí. Má silné dezinfekční a protizánětlivé účinky a je balzámem pro pokožku. Zahojí praskliny, učiní přítrž nekonečnému svědění a neustálému škrábání postižených míst. Už se nemusíte stydět zout si při návštěvě boty!

2) Andělika lékařská (lat. Angelica Archangelica)

Andělika lékařská je rostlinka, která našla své využití nejen v kuchyni, ale i v lékařství. Obsahuje na 60 různých účinných látek, z nichž nejvýznamnější jsou terpen felandren, tanin, flavonoidy a vitamíny. Díky jejich vysokému obsahu andělika pomáhá při potížích s trávením, s nervovým systémem, proti křečím i při vykašlávání. Působí rovněž proti zánětům a bolestem.

3) Šalvěj lékařská (lat. Salvia Officinalis)

Šalvěj našla svůj účel v kuchyni díky své chuti jako koření, v koupelně díky svému aroma jako součást kosmetiky a v lécích díky svým ověřeným výsledkům v boji proti zánětům, akné, virům i bakteriím. Má taktéž dezinfekční účinky a tlumí pocení. Olej ze šalvěje je pohlazením pro pokožku. Vstřebává se hluboko do kůže a zajistí ji hydrataci a potřebné živiny. Zapomeňte na suchou, popraskanou a loupající se pokožku. Se šalvějí lékařskou ji budete mít opět krásnou, pružnou a hebkou.

4) Kajeput střídavolistý (lat. Melaleuca Alternifolia)

Olej z čajovníkového stromu (neplést s čajovníkem čínským!), jak se jinak kajeput nazývá, možná znáte pod nesprávným označením Tea Tree Oil. Ono „tea tree“ pochází z foneticky nesprávného přepisu názvu stromu, který svým tvarem připomíná písmeno T. Tedy T-tree. Látky v tomto keři (který roste v Austrálii) obsažené zabraňují růstu plísní, hub, kvasinek a snižují vznik infekce a hniloby na kůži. Úspěšně tak bojují i s houbami Trichophyton a Microsporum, které nejčastěji zapříčiňují právě plíseň nohou a nehtů. Navíc na kůži vytvoří ochranu a předčasného opětovného výskytu plísně se tak nemusíte již znovu obávat!

Zameťte konečně s plísněmi

Výsledky dlouhodobého vývoje a pečlivého zkoumání v praxi byly potvrzeny zkušenostmi a recenzemi spokojených klientů. Jak si OnycoSolve poradil se svěděním? Uživatelé uvádějí, že po pár použitích zmizelo! Ze suchých a voňavých ponožek se raduje většina zákazníků. V řadě případů se proměnila popraskaná kůže v dokonale hladkou.

Více recenzí Oficiální prodejce

Shrnutí
 • Složení
 • Účinky
 • Cena
 • Hodnocení uživatelů
4.8

Recenze OnycoSolve

Výhody

 • nemá žádné negativní vedlejší účinky
 • dlouho dobu můžete být bez obav, že se plíseň zase vrátí
 • snadná aplikace

Nevýhody

 • je k dostání pouze na internetu
 • je nutné dodržovat přesné pokyny výrobce
Přečíst si zkušenosti uživatelů